Әлем тілдері, әдебиеті және мәдениеті мамандығы бойынша бакалавр бағдарламасы

WLLС бағдарламасы :
1) студенттерге үш бағыттың бірінде кең білім береді: тілді меңгеру, лингвистика немесе әлемдік әдебиет
2) зерттеу және сыни ойлау дағдыларын дамытады
3) студенттерге тиімді және шығармашылық коммуникаторлар болуға қажетті дағдыларды дамытуға көмектеседі
4) тілдер мен әдебиеттегі мәдени айырмашылықтарды түсінуді дамытады

Тілдер, Лингвистика және әдебиет кафедрасы

Білім мен дағдылармен жабдықталған мамандар даярлауға арналған дәреже
әр түрлі салаларда, мемлекеттік және мемлекеттік емес қызметтерде жұмыс істеуге даярлайды. Соңғы түлектер Deloitte сияқты халықаралық компанияларға; Қазақстан Үкіметі және ҮЕҰ жұмысқа тұрды. Олар журналист болып жұмысқа тұрды және Қазақстанның теледидар арналарында жұмыс істеуде; басқалары Қазақстанның мектептері мен жоғары оқу орындарында мұғалім және педагог болып жұмыс жасап жатыр, оның ішінде Назарбаев Университетінде де жұмыс жасап жатыр.

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ БАКАЛАВРИАТ ДИПЛОМДЫҚ БАҒДАРЛАМАСЫНЫҢ ТҮЛЕКТЕРІ НЕМЕСЕ ҚАЗІРГІ СТУДЕНТТЕРІ ҮШІН
Ағылшын Тіліне Қойылатын Талаптар
IELTS – жалпы балл 6.5-тен кем емес (әрбір секция бойынша 6.0-ден кем емес)
Академиялық талаптар (IB DP үшін балдар бойынша ең төменгі талаптар)
жалпы балл 30-дан кем емес және 4, 4, 5 балл ілгері деңгейдегі 3 пән бойынша
БІТІРУШІ КУРС ТҮЛЕКТЕРІ НЕМЕСЕ СТУДЕНТТЕРІ
IELTS – жалпы балл 6.5-тен кем емес (әрбір секция бойынша 6.0-ден кем емес)
Академиялық талаптар (SAT Reasoning ACT тестіне қойылатын ең төменгі талаптар)
SAT Reasoning Test – 1240 кем емес. Эссе міндетті болып табылады, төменгі балл белгіленбейді.
ACT with writing part – жалпы балл (composite score) кем дегенде 27.

Мемлекеттік сектор

Мұражайлар мен кітапханалар

Баспа қызметі (газеттер, кітаптар, сценарийлер, редакциялау)

Академия (мектептер, университеттер)

Ойын-сауық индустриясы (театр, теледидар және кино үшін шығармашылық хат)

Үкімет органдары

Мемлекеттік емес ұйымдар

Біріккен Ұлттар Ұйымы және басқа да халықаралық ұйымдар

Бағдарламаның оқу бағдарламасы студенттердің деңгейдің кіріспе курсын, сондай-ақ жоғарғы деңгей курстарының ең аз санын бітіруін талап етеді. Оқыту нәтижелері, оқыту және бағалау әдістері деңгейіне байланысты өзгереді, сондықтан Студенттер әдеби және мәдени талдаудың негізгі дағдыларын дамытуға арналған сыныптардан тәуелсіз зерттеу қабілеттерін талап ететін сыныптарға өтеді, олардың cоңғы курсы Қорытынды тезис жобасының аяқталуы төртінші жыл болып табылады.